بجنورد فان و سرگرمی اطلاعیه

بجنورد فان و سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

اپل از طراحی جدید اپلیکیشن اپ استور برای iOS 11 پرده برداشت

اپل از طراحی جدید اپلیکیشن اپ استور برای iOS 11 پرده برداشت

اپ استور تازه طراحی شده پر است از یادداشت‌های و انتخاب‌های مدیریت، که هر روز در بخش Today  به روز می‌شود، همچنین بخش‌های بازی جدید و اپلیکیشن تازه‌ در نظر گرفته شده است. داستان‌های جذاب، مصاحبه‌های خواندنی، نکات مفید و کلکسیونی از اپلیکیشن و بازی‌هایی که هر دارنده اپل باید روی دستگاهش داشته باشد نشان از خواست اپل به کمک و احترام به مشتریان هر روزه دارد. مشتریان اپ استور تا کنون بیش از صد و هشتاد میلیارد اپلیکیشن دانلود کرده‌اند و اپل از زمان راه اندازی اپلیکشین در سال ۲۰۰۸ بیش از هفتاد میلیون دلار به توسعه‌دهندگانش پرداخت کرده است، که این اپلیکیشن را به درآمدزاترین نرم‌افزار بازار تبدیل کرده.

اپل از طراحی جدید اپلیکیشن اپ استور برای iOS 11 پرده برداشت

فیلیپ شیلر، قائم مقام ارشد مدیریت فروش جهانی اپل می‌گوید: «جامعه توسعه‌دهندگان ما باعث شده‌اند که اپ استور بهترین پلتفورم اپلیکیشن دنیا باشد، و بیش از پانصد میلیون مشتری هر هفته از این پلتفورم دیدن می‌کنند. اکنون هر چه را که در نه سال گذشته در اپ استور فراگرفته‌ایم در طراحی جدید و فوق العاده اپ استور پیاده کرده‌ایم. جای جای اپ استور تازه بهتر، زیباتر و جذاب‌تر است.»

بخش Today

همه چیز با تب Today آغاز می‌شود، مقصدی هر روزه درباره بازی، اپلیکیشن و فرهنگ رایانه‌ای. گروه بین المللی دبیران دست‌اندرکار اپ استور در مصاحبه و مقالات خواندنی پر از ویدئوی دیدنی و تصاویر زیبا داستان پشت صحنه اپلیکیشن‌ها و بازی‌هایی را به عرصه می‌گذارند که فرهنگ زندگی ما و توسعه‌دهندگانی را که دنیایمان را شکل می‌دهند دستخوش تغییر کرده است.  Today دارای بخش ویژه، تازه‌ها، و اپلیکیشن‌های محبوب خواهد بود. همچنین توصیه‌ها و راهنمایی‌ها برای کمک به مشتریانی که از اپلیکیشن‌های مورد نظر استفاده می‌کنند در اختیار خوانندگان قرار خواهد گرفت.

اپل از طراحی جدید اپلیکیشن اپ استور برای iOS 11 پرده برداشت

بخش بازی و اپلیکیشن

بازی مجبوب‌ترین بخش اپ استور است، و طراحی جدید خانه‌ای مخصوص به بازی اختصاص داده است. این بخش شامل پیشنهاد، تازه‌ها، و آپ دیت، ویدئوهای جذاب، فهرست بهترین‌های بازی و کلکسیون منتخب خواهد بود. اکنون انتخاب از میان میلیون‌ها بازی موجود راحت‌تر خواهد بود، و پیدا کردن بهترین بازی برای هر کس، از بازیکن‌های معمولی گرفته تا هواداران پر و پا قرص، آسان خواهد بود.

اپلیکیشن‌ها هم تب مخصوص خودشان را خواهند داشت، که هر چه را مورد استفاده و نیاز مشتریان است، از عکاسی گرفته تا مدیریت منابع اقتصادی، خرید گرفته تا شبکه‌های اجتماعی و غیره، فراهم می‌کند. درست مانند تب بازی‌ها، تب مخصوص اپلیکیشن شامل پیشنهاد، ویدئوهای جذاب ،کلکسیون منتخب در بیست و چهار دسته، و همچنین فهرست بهترین اپلیکیشن‌ها خواهد بود.

اپل از طراحی جدید اپلیکیشن اپ استور برای iOS 11 پرده برداشت

بخش آپ دیت و جستجو

تب مخصوص آپ دیت به مشتریان اجازه می‌دهد به سرعت متوجه آخرین تغییرات در اپلیکیشن و بازی‌های محبوبشان بشوند، و بخش جستجو بهینه‌سازی شده که شامل منابع و مقالات دبیران سایت در قسمت‌های Today، بازی و اپلیکیشن خواهد بود. جستجو از طریق نام، دسته، توسعه‌دهنده یا موضوع امکان‌پذیر است، و نتایج به دست آمده بر اساس اپلیکیشن و بازی، مقالات مدیریت، کلکسیون، و خرید داخل اپلیکیشن مورد نظر مرتب خواهد شد.

صفحات محصول

خانه‌ای برای تمامی اپلیکیشن‌هایی که در اپ استور وجود دارد. اپل این امکان را فراهم کرده که توسعه‌دهندگان مکانی برای ارائه و توضیح محتویات مربوط به محصولات خودشان داشته باشند. بدین ترتیب هر توسعه‌دهنده می‌تواند نقاط قوت خود را پیش چشم مشتری گذاشته و بر تصمیم‌گیری و انتخاب دانلودکننده تاثیر مثبت بگذارد. توسعه‌دهندگان می‌توانند تا سه ویدئوی پیش‌نمایش و پنج تصویر  برای هر اپلیکیشن انتخاب کنند، همچنین می‌توانند ویدئوها و تصاویر را بر اساس مکان جغرافیایی ویرایش کنند. انتخاب مدیر و مکان اپلیکیشن در فهرست‌ها به وضوح نمایان خواهد بود، همچنین خرید داخل اپلیکیشن و امتیاز و نظرات مشتریان در دید عموم قرار می‌گیرد.

اپل از طراحی جدید اپلیکیشن اپ استور برای iOS 11 پرده برداشت

بخش خرید داخل اپلیکیشن

اپل خرید داخل اپلیکیشن را در اپ استور قابل دسترسی‌تر کرده. خرید داخل اپلیکیشن در صفحه محصول و نتیجه جستجو به نمایش در خواهد آمد، و دبیران می‌توانند آن را در قسمت Today، بازی و اپلیکیشن نیز بگذارند. مشتریان قادر خواهند بود خرید داخل اپلیکیشن را از خود اپ استور آغاز کنند و مستقیما به صفحه توسعه‌دهنده رفته و خرید خود را انجام دهند.

دسترسی

اپ استور تازه در iOS 11 در دسترس خواهد بود. نسخه توسعه دهنده iOS 11 در حال حاضر برای اعضای توسعه دهنده iOS قابل دسترسی است، و نسخه بتای عمومی تا پایان ماه برای کاربران iOS ارائه خواهد شد. iOS 11 پاییز امسال به صورت رایگان برای آیفون ۵s و بعدتر برای تمامی iPadAir و iPad Pro ها، iPad نسل پنجم، iPad mini 2 و بعدتر برای iPod تاچ نسل ششم ارائه خواهد شد.

 

منبع: آی کلاریفاید

The post اپل از طراحی جدید اپلیکیشن اپ استور برای iOS 11 پرده برداشت appeared first on تکنولوژی ۲۴ ساعته | iTech24.ir.

مطلب اپل از طراحی جدید اپلیکیشن اپ استور برای iOS 11 پرده برداشت در سایت بزرگ بجنورد فان و سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.