بجنورد فان و سرگرمی اطلاعیه

بجنورد فان و سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

Swiss Alp Watch Zzzz ساعتی آنالوگ و کاملا مشابه اپل واچ

شرکت اپل علاوه بر تولید محصولات مختلف دیجیتالی، تولید ساعت هوشمند سری اپل واچ را نیز در برنامه خود قرار داده و هر سال شاهد معرفی مدل جدیدی از آن هستیم. اما در این میان هستند کسانی که مایل نیستند تجربه کاربری با ساعت هوشمندی چون اپل واچ داشته باشند از این رو تقاضا دارند که شاهد معرفی مدل آنالوگی شبیه به اپل واچ باشند.به تازگی یک شرکت سوئیسی مطرح تولیدکننده ساعت های سنتی، محصولی را معرفی کرده که Swiss Alp Watch Zzzz نام داشته و شباهت کاملی به اپل واچ شرکت اپل دارد.

Swiss Alp Watch Zzzz ساعتی آنالوگ و کاملا مشابه اپل واچ

اگرچه در طراحی هیچ اختلافی بین دو مدل مشاهده نمی شود اما متاسفانه این مدل دیجیتالی نیست و آنالوگ محسوب می شود. البته استفاده از مواد اولیه باکیفیت Swiss Alp Watch Zzzz را به ساعتی لوکس تبدیل کرده است.گذشته از آن قیمت بالایی نیز برای این ساعت در نظر گرفته شده که چندین برابر اپل واچ می باشد. Swiss Alp Watch Zzzz با قیمت هنگفت ۲۷ هزار دلار به فروش می رسد که رقم هنگفتی محسوب می شود. اگرچه این ساعت شامل ویژگی های بزرگی نمی شود و تنها یک ساعت معمولی بوده اما لوکس جلوه می کند و ساعتی کارآمد و قابل توجه است. شاید هزینه چنین ساعتی در قیاس با مدل منحصربفرد اپل واچ بیشتر بوده و بسیاری اپل واچ را ترجیح می دهند، اما Swiss Alp Watch Zzzz نیز محصولی پریمیومی بوده و می ‌تواند برای افرادی که مایل هستند ساعتی آنالوگ داشته باشند، گزینه مناسبی است.

 H. Moser به اظهار نظر درباره محصولش پرداخت و بیان داشت که این ساعت شباهت فاحشی به اپل واچ دارد اما باتری خالی نمی کند. البته این شرکت سوئیسی کنایه ای به محصول شرکت کوپرتینویی زده و آن را نامطلوب تر از محصول خود دانسته است. به هر حال تنها ۲۰ عدد از این ساعت ساخته می شود و تولید انبوهی نخواهد داشت.

The post Swiss Alp Watch Zzzz ساعتی آنالوگ و کاملا مشابه اپل واچ appeared first on تکنولوژی ۲۴ ساعته | iTech24.ir.

مطلب Swiss Alp Watch Zzzz ساعتی آنالوگ و کاملا مشابه اپل واچ در سایت بزرگ بجنورد فان و سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.