بجنورد فان و سرگرمی اطلاعیه

بجنورد فان و سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

نقد و بررسی گوشی سامسونگ Galaxy S8 پلاس

نمایشگر بی نهایت و بی نظیر گوشی Galaxy S8 پلاس

نقد و بررسی گوشی سامسونگ Galaxy S8 پلاس

گوشی Galaxy S8 پلاس طراحی متفاوتی را ارائه می دهد. این طرح جدید مرزها را در هم شکسته و محدودیت های نمایشگر گوشی را ازبین برده است.این نمایشگر همه جانبه تجربه ی فوق العاده ای را برای شما فراهم می نماید. و به راحتی در دست شما قرار می گیرد.

نمایشگر بدون مرز گوشی Galaxy S8 پلاس

نقد و بررسی گوشی سامسونگ Galaxy S8 پلاس
گوشی Galaxy S8 پلاس سامسونگ با نمایشگر بی نهایت، صفحه لبه به لبه ای را ارائه می دهد که سراسر گوشی را فرا گرفته است و سطحی بسیار صاف بدون هیچ گونه زاویه و برجستگی ارائه می دهد. شیشه گوشی گلکسی اس ۸ پلاس کاملا یک دست و بی عیب می باشد که تمامی صفحه جلویی گوشی را که به پوسته آلومینیومی متصل است پوشش می دهد و نتیجه آن یک گوشی فوق العاده با انحنای بسیار زیبا و کاملا متقارن است.

دوربین Galaxy S8 پلاس سامسونگ

نقد و بررسی گوشی سامسونگ Galaxy S8 پلاس
دوربین پشتی ۱۲ مگاپیکسلی و دوربین جلو ۸ مگاپیکسلی گوشی Galaxy S8 پلاس این امکان را برای شما فراهم می کند تا در هر شرایطی، شب یا روز و حتی در نور بسیار کم با سرعت و با بالاترین کیفیت عکاسی کنید و با این دوربین فوق العاده هیچ لحظه ای را از دست نخواهید داد.

امنیت Galaxy S8 پلاس سامسونگ

نقد و بررسی گوشی سامسونگ Galaxy S8 پلاس
گوشی Galaxy S8 پلاس دارای دو اسکنر عنبیه با الگوهای متفاوت می باشد که امکان کپی کردن آن تقریبا غیر ممکن است و تنها با تشخیص چشمان شما محتوا را به نمایش می گذارد و زمانی که نیاز دارید گوشی را با سرعت بیشتری باز کنید اسکنر تشخیص صورت، گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

گوشی Galaxy S8 پلاس سامسونگ با عملکردی فوق سریع و بی نظیر

نقد و بررسی گوشی سامسونگ Galaxy S8 پلاس
گوشی Galaxy S8 پلاس مجهز به اولین پردازنده ۱۰ نانومتری دنیا می باشد که سرعت، قدرت و کارایی باتری گوشی را به طرز چشمگیری بالا برده است همچنین امکان ارتقای حافظه ذخیره و نیز استفاده از گوشی به هنگام باران و خاک به علت عملکرد IP68 وجود دارد.

دستیار صوتی هوشمند Galaxy S8 پلاس به نام Bixby

نقد و بررسی گوشی سامسونگ Galaxy S8 پلاس
دستیار صوتی هوشمند گوشی Galaxy S8 پلاس سامسونگ، تمامی صحبت ها و نوشته های شما را متوجه می شود . Bixby طریقه جست و جو را کاملا تغییر داده است و حتی نیازی به درخواست نخواهد بود، کافی است با باز کردن اپلیکیشن دوربین خواسته خود را به Bixby نشان دهید، همه چیز در اختیار شما خواهد بود.

نگهداری از خاطرات با قابلیت Smart Switch

نقد و بررسی گوشی سامسونگ Galaxy S8 پلاس
ویژگی Smart Switch به شما این امکان را می دهد تا عکس ها، ویدئوها، شماره تلفن و موزیک های خود را به راحتی از گوشی قدیمی خود به گوشی گلکسی اس ۸ پلاس انتقال دهید.

Galaxy S8 پلاس سامسونگ فراتر از یک گوشی
با گوشی Galaxy S8 پلاس محدودیتی وجود ندارد، این گوشی به گونه ای طراحی شده است تا دید شما به زندگی، نحوه ثبت لحظات چه در حالت ۳۶۰ درجه و چه در تجربه واقعیت مجازی و کار با گوشی را به طور کلی تغییر دهد.

گوشی Galaxy S8 پلاس سامسونگ با پیشرفته ترین تکنولوژی

نقد و بررسی گوشی سامسونگ Galaxy S8 پلاس
گوشی Galaxy S8 پلاس به گونه ای طراحی شده که با ارائه گستره ای از راه حل های تکنیکی استفاده از قابلیت های پیشرفته گوشی Galaxy S8 پلاس  را بسیار ساده تر ساخته است.

The post نقد و بررسی گوشی سامسونگ Galaxy S8 پلاس appeared first on تکنولوژی ۲۴ ساعته | iTech24.ir.

مطلب نقد و بررسی گوشی سامسونگ Galaxy S8 پلاس در سایت بزرگ بجنورد فان و سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.