بجنورد فان و سرگرمی اطلاعیه

بجنورد فان و سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

نسخه پایدار جیلبریک iOS 10.1.1 بزودی منتشر می شود !!!

ساعاتی پیش  xerub در توییتی اعلام کرد که ابزار جیلبریک iOS 10.1.1 را منتشر کرده است. اما توجه داشته باشید که جیلبریک منتشر شده نسخه بتا می باشد و هم اکنون نرم افزار بتای جیلبریک iOS 10.1.1 قادر به نصب سیدیا و اجرا کردن آن نمی باشد. اکسپلویت های موجود (حفره های امنیتی جهت جیلبریک که توسط این هکر شناسایی شده است ) در حال حاضر قادر به جیلبریک آیفون ۷ و ۷ پلاس نیز می باشند و بر روی iOS 10.1.1 بخوبی اجرا می شود و نکته قابل توجه این است که جیلبریک بصورت پایدار می باشد. جیلبریک iOS 10.1.1

 

نسخه پایدار جیلبریک iOS 10.1.1 بزودی منتشر می شود !!!

 

در ادامه این هکر افزود: در حال حاضر نسخه بتای این جیلبریک تحت نرم افزاری با فرمت ipa. عرضه شده است و نسخه نهایی آن بزودی منتشر می شود. پس در صورتی که تمایل به جیلبریک دستگاه خود را دارید روی iOS 10.1.1 بمانید و خبر خوب این است که روی آِفون ۷ و ۷ پلاس نیز بخوبی اجرا می شود. پس از انتشار نسخه نهایی می توانید آن را روی دستگاه خود نصب کنید تا بتوانید آیفون خود را بصورت پایدار جیلبریک کنید.

 

توضیح در مورد این نرم افزار: نرم افزاری که قادر به جیلبریک کردن iOS 10.1.1 می باشد با نام extra_recipe+yaluX در سایت رسمی Yalu منتشر شده است. Yalu پیش از این توسط هکر نام آشنا Luca Todesco خلق شده بود و بزودی نسخه رسمی آن در سایت رسمی Yalu منتشر می شود. فرمت این نرم افزار ipa می باشد و بصورت مستقیم روی دیوایس iOS شما نصب می شود و عملیات جیلبریک توسط این نرم افزار اجرا می گردد.

The post نسخه پایدار جیلبریک iOS 10.1.1 بزودی منتشر می شود !!! appeared first on تکنولوژی ۲۴ ساعته | iTech24.ir.

مطلب نسخه پایدار جیلبریک iOS 10.1.1 بزودی منتشر می شود !!! در سایت بزرگ بجنورد فان و سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.