بجنورد فان و سرگرمی اطلاعیه

بجنورد فان و سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

لباس هایی که بهتر است هر مردی تا سن ۳۰ سالگی در کمدش داشته باشد

لباس هایی که بهتر است هر مردی تا سن ۳۰ سالگی در کمدش داشته باشد

وقتی که مردی به سن ۳۰ سالگی می رسد احتمالا نیم نگاهی به گذشته می اندازد و زندگی ش را مرور می کند. البته ممکن است به کمد لباس هایش هم نگاهی بیندازد چون به احتمال زیاد، این کمد در سنین جوانی خیلی مورد توجه واقع نشده است. ما ۲۰ لباسی که برای هر مردی ضروری است را شناسایی کردیم. اگر به سن ۳۰ سالگی نزدیک شده اید زمان آن رسیده که به خرید بروید:

لباس هایی که بهتر است هر مردی تا سن ۳۰ سالگی در کمدش داشته باشد

کت شلواری که خیلی خوب اندازه ی شماست

جای هیچ عذر و بهانه ای نیست. این مسئله را جدی بگیرید چون حالا شما یک مرد بالغ هستید و حداقل به یک دست کت و شلوار ترجیحا در رنگ های سورمه ای و یا طوسی احتیاج دارید. در واقع باید هر دو رنگ آن را تا به حال تهیه می کردید. تا حالا کجا بودید؟ یالا! کت و شلوار بخرید.

کت تکی که بتواند به لباس های شما تنوع بدهد

هر چه شیوه ی لباس پوشیدن از حالت رسمی خارج می شود، کت تک اهمیت بیشتری پیدا می کند. وقتی یک کت تک در کمدتان دارید می توانید در مراسم هایی که مطمئن نیستید چقدر رسمی هستند از آن استفاده کنید. این سبک لباس پوشیدن، حتی اگر مهمانی خیلی رسمی نباشد شما را از بقیه متمایز می کند. حتی بیشتر از چیزی که تصور می کنید می توانید از آن استفاده کنید.

یک ساعت مچی گران قیمت برای موقعیت های خاص

حتی اگر خیلی به ساعت علاقه ای ندارید باید بدانید که استفاده از آن در موقعیت های خاص اهمیت زیادی دارد. ساعت ها لباس های رسمی را به طرزی کامل می کنند که هیچ چیز جایگزین آن نمی شود. بهتر است خودتان این حس را تجربه کنید. چند صد دلار خرج کنید تا یک ساعت مچی فوق العاده تهیه کنید.

لباس هایی که بهتر است هر مردی تا سن ۳۰ سالگی در کمدش داشته باشد

یک جفت کفش چرم قهوه ای و مشکی برای لباس های رسمی

کفش های چرم رسمی واقعا لیاقت سرمایه گذاری شما را دارند. بهتر است قبل از خرید کمی تحقیق کنید تا بتوانید کفش هایتان را برای مدت طولانی استفاده کنید. بهتر است کفش هایی ساده داشته باشید تا آن ها را با هر مدل کت و شلواری ست کنید.

یک جفت بوت با کیفیت

بوت ها جز لباس های طبقه ی خاصی از مردم نیستند. هر مردی می تواند در فصل های پاییز و زمستان از بوت استفاده کند. یک جفت بوت با کیفیت می تواند در تمام طول زندگی تان استفاده شود، در سرما شما را گرم و در باران پاهایتان را خشک نگه می دارد.

لباس هایی که بهتر است هر مردی تا سن ۳۰ سالگی در کمدش داشته باشد

یک جفت کفش تابستانی با کیفیت

مهم نیست کفش های اسپورت سفید رنگ پارچه ای می پوشید و یا کفش های جیر سبک. بهتر است مدل خاصی از کفش را برای تابستانتان در نظر بگیرید و آن را امضای خودتان کنید.

یک کت زمستانی که شما را گرم نگه دارد

بیشتر کسانی که از آب و هوای سرد در زمستان شاکی هستند لباس مناسبی برای پوشیدن در زمستان ندارند. پس بهتر است از الان به فکر زمستان سال آینده باشید.

یک کت زمستانی برای موقعیت های خاص

پوشیدن کاپشن های بزرگ و بی قواره یا بادگیر در زمستان برای یک مرد خوش لباس شاید خیلی درست نباشد. بهتر است یک کت پشمی مناسب برای ست کردن با کت هایتان تهیه کنید تا در شرایط خاص از آن استفاده کنید.

لباس هایی که بهتر است هر مردی تا سن ۳۰ سالگی در کمدش داشته باشد

چتر با کیفیت

البته می توانید تا هر زمانی که دوست دارید چتر های سبک بی کیفیت تا شدنی به دست بگیرید ولی وقتی سنتان از ۳۰ بیشتر می شود شاید کمی احمقانه به نظر برسد. یک چتر بلند با دسته ی محکم چوبی می تواند تیپ شما را دگرگون کند

کیف دستی

وقتی ۳۰ ساله می شوید بهتر است کیف های قدیمی دانشگاهتان را کنار بگذارید و وسایل درست و حسابی بخرید. بهتر است کیف های دستی سنگین تر یا تمام چرم بخرید. این کیف ها می تواند هر کسی را تحت تاثیر بگذارد.

کیف پول چرم با کیفیت

اگر هنوز هم از کیف پول های نایلونی پک من استفاده می کنید این قسمت را به دقت بخوانید. کیف پول های چرم که توسط تولید کننده های خاص ساخته می شوند و کمی هم گران تر هستند می توانند تا چند دهه مورد استفاده قرار بگیرند پس سرمایه گذاری برای آن ها انتخاب درستی ست. از خریدن کیف پول های ارزان قیمت جدا خودداری کنید!

لباس هایی که بهتر است هر مردی تا سن ۳۰ سالگی در کمدش داشته باشد

کمربند با کیفیت

به جای اینکه هر سال کمربند خریداری کنید یک کمربند گران قیمت تهیه کنید تا سال ها از آن استفاده کنید. هنگام خرید کمربند به دنبال عبارت چرم کامل بگردید. محصولاتی که روی آن ها عبارت چرم اصل نوشته شده معمولا چرم اصل نیستند و کیفیت ندارند.

کت و شلوار مخصوص مهمانی های رسمی

با داشتن یک کت و شلوار رسمی دیگر لازم نیست برای جشن های عروسی مضطرب شوید. البته اگر تا به حال کت و شلوار رسمی تهیه نکردید کمی جای تعجب دارد.

شلوار جین تیره که سایز دقیقی داشته باشد

جین ها بخش مهمی از کمد لباس هر مردی را تشکیل می دهند و بهتر است شلواری داشته باشید که با پوشیدن آن احساس راحتی کنید. حتی اگر مرتب جین نمی پوشید، شلوار جین بخش جدا نشدنی کمد لباس های شماست.

تی شرت 

تی شرت مناسب هنوز هم وجود دارد فقط باید آن را پیدا کنید. تی شرت مناسب با سایز خوب چیزی ست که هر مردی باید در سنین ۲۰ سالگی داشته باشد. بهتر است تی شرت برند های مختلف را امتحان کنید تا یکی از آن ها که بیشتر دوست دارید را پیدا کنید. تا سن ۳۰ سالگی باید توانسته باشید این تصمیم گیری را انجام دهید.

لباس هایی که بهتر است هر مردی تا سن ۳۰ سالگی در کمدش داشته باشد

 

یک کت هر روزه که عاشقش هستید

مهم نیست این کت چه مدلی دارد فقط کافی ست که عاشقش باشید. کت بادگیر، جین، کتان و یا کاپشن های عادی همگی گزینه های خوبی هستند.

پیراهن هر روزه ولی خاص

مهم نیست پیراهن شما چه برندی دارد. فقط هر زمان که اطرافیان به شما فکر می کنند باید این لباس را همراه با شما به خاطر بیاورند. این نوع پیراهن ها باید جز جدا نشدنی شما باشد.

یک لباس شنا که از پوشیدنش خجالت زده نشوید

داشتن یک لباس شنای مناسب نشان می دهد که شما واقعا بزرگ شده اید. لازم نیست لباس های بلند بپوشید. لباس شنای کوتاه بپوشید و اعتماد به نفستان را نشان دهید.

کرواتی که واقعا دوست دارید

تعدادی کروات برای خودتان بخرید. وقتی کروات های شما همگی هدیه ی اعضای خانواده نباشند بیشتر به سلیقه ی خودتان هستند پس بیشتر تمایل دارید از آن ها استفاده کنید. به این ترتیب ممکن است بیشتر از بقیه تعریف و تمجید بشنوید.

لباس هایی که بهتر است هر مردی تا سن ۳۰ سالگی در کمدش داشته باشد

عینکی که شما را باهوش نشان دهد

تا سن ۳۰ سالگی دیگر به خوبی می دانید چه مدل عینکی مناسب صورت شماست. عینک هایی که از ۲۵ سالگی دارید دیگر ظاهر خوبی ندارند. بهتر است دنبال یک عینک جدید باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The post لباس هایی که بهتر است هر مردی تا سن ۳۰ سالگی در کمدش داشته باشد appeared first on تکنولوژی ۲۴ ساعته | iTech24.ir.

مطلب لباس هایی که بهتر است هر مردی تا سن ۳۰ سالگی در کمدش داشته باشد در سایت بزرگ بجنورد فان و سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.