بجنورد فان و سرگرمی اطلاعیه

بجنورد فان و سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

سامسونگ در کنار برنامه ریزی برای گلکسی S8 فروش گلکسی نوت ۷ انفجاری را از سر می گیرد

سامسونگ در کنار برنامه ریزی برای گلکسی S8 فروش گلکسی نوت ۷ انفجاری را از سر می گیرد

سامسونگ قصد دارد فروش گلکسی نوت ۷ انفجاری را از سر بگیرد. سال گذشته تعدادی از گوشی های گلکسی نوت ۷ به خاطر مشکل فنی در قسمت باتری باعث چندین انفجار شده بودند. سامسونگ ادعا می کند در حال حاضر این گوشی های هیچ مشکلی ندارد. حالا سامسونگ قصد دارد تمام گوشی هایی که برگشت داده بودند را تعمیر کند و دوباره به فروش برساند.

سامسونگ در کنار برنامه ریزی برای گلکسی S8 فروش گلکسی نوت ۷ انفجاری را از سر می گیرد

با وجود اخبار های پی در پی در خصوص گلکسی نوت ۷، که سال گذشته فضای مجازی را پر کرده بود حالا سامسونگ باید در رونمایی از گلکسی S8 هر آنچه که در توان دارد نشان بدهد. تحلیل گران معتقدند که شرکت سامسونگ دیگر فرصتی برای جبران ندارد و حالا بهترین موقع است.

تا به امروز همه چیز به خوبی پیش رفته است. تصاویری از گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس درز کرده و این دو گوشی که صفحه ی نمایش تمام سطح آن ها را پوشانده دیگر دکمه ی home ندارند. سامسونگ در پرچم دار جدیدش از قابلیت حسگر اثر انگشت و اسکنر رتینا پرده برداری کند. جالب است بدانید گوشی های گلکسی S8 می توانند توسط سیم به مانیتور وصل شوند و مانند دسکتاپ مورد استفاده قرار بگیرند.

 

سامسونگ در کنار برنامه ریزی برای گلکسی S8 فروش گلکسی نوت ۷ انفجاری را از سر می گیردسامسونگ در کنار برنامه ریزی برای گلکسی S8 فروش گلکسی نوت ۷ انفجاری را از سر می گیرد

The post سامسونگ در کنار برنامه ریزی برای گلکسی S8 فروش گلکسی نوت ۷ انفجاری را از سر می گیرد appeared first on مرجع خبری و فروشگاهی اپل.

مطلب سامسونگ در کنار برنامه ریزی برای گلکسی S8 فروش گلکسی نوت ۷ انفجاری را از سر می گیرد در سایت بزرگ بجنورد فان و سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.