بجنورد فان و سرگرمی اطلاعیه

بجنورد فان و سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

بدون نیاز به گوشی و با استفاده از مک، روی اینستاگرام عکس آپلود کنید

بدون نیاز به گوشی و با استفاده از مک، روی اینستاگرام عکس آپلود کنید

اینستاگرام، این اپلیکیشن پرطرفدار که به شما اجازه می دهد عکس ها و ویدئوهایتان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید فقط قابل استفاده روی تلفن هوشمند و یا تبلت نیست. ما به شما نشان می دهیم چطور می توان از اینستاگرام روی Mac استفاده کرد:

بدون نیاز به گوشی و با استفاده از مک، روی اینستاگرام عکس آپلود کنید

چطور می توانم لایک ها و کامنت های عکس را روی مک ببینم؟

اینستاگرام اول برای استفاده روی تلفن هوشمند طراحی شده ولی با این حال شما می توانید با استفاده از مک و با نوشتن آدرس www.instagram.com وارد حساب کاربری خود شوید. مشکل اینجاست که نمی توانید از این روش عکس و ویدئو آپلود کنید. بلکه می توانید صفحه ی خود را ببینید، آن را ویرایش کنید، اسامی دیگر کاربران را جستجو کنید و یا عکس هایشان را ببینید.

چطور می توانم روی اینستاگرام عکس آپلود کنم؟

اپلیکیشن های جداگانه ای روی Mac App Store در دسترس شما قرار گرفته اند و با استفاده از آن ها می توانید قسمت فید را چک کنید، نوتیفیکیشن ها را ببینید و یا عکس آپلود کنید. بهترین اپلیکیشن در این زمینه Flume است. این اپلیکیشن فید های اینستاگرام را در پنجره ای زیبا و با قابلیت بالا و پایین شدن نمایش می دهند. حتی می توانید از منوی hidden آن استفاده کنید.

در نگاه اول شاید تصور کنید که این اپلیکیشن فقط عکس ها را (یعنی بدون کپشن و کامنت) به شما نمایش می دهند. روی عکس مورد نظر کلیک کنید تا کپشن و قسمت کامنت ها را ببینید. این اپلیکیشن نوتیفیکیشن های اخیر شما و تصاویر برتر را هم نمایش میدهد حتی برای بهبود وضعیت صفحه و بر اساس پست هایی که روی صفحه تان قرار می دهید به شما توصیه می کند. با استفاده از این اپلیکیشن حتی می توانید از تمام امکانات پیام های دایرکت یا شخصی استفاده کنید. مهم ترین امکانی که flume در اختیار شما قرار می دهد که در دیگر اپلیکیشن های مشابه دیده نمی شود قابلیت آپلود عکس است.

چطور با استفاده از Emulator عکس آپلود کنم؟

برای آپلود کردن عکس روی مک روش های دیگری هم وجود دارد. یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین آن ها اندرویدی و رایگان است که می توانید از اینجا دانلود کنید.بعد از دانلود آن باید یک سیستم اندرویدی مجهز به Emulator داشته باشید. برای اینکار باید حساب کاربری گوگل و Bluestacks داشته باشید. حالا باید بوسیله ی Blustacks بین این دو ارتباط برقرار کنید. حالا با استفاده از Emulator اندرویدی به Play Store بروید و اینستاگرام را دانلود کنید.

سپس می توانید به حساب کاربری اینستاگرام وارد شوید و از اپلیکیشن دقیقا مثل وضعیتی که در گوشی استفاده می کنید عکس آپلود کنید. حالا می توانید بدون نیاز به همراه داشتن تلفن هوشمند عکس آپلود کنید.

The post بدون نیاز به گوشی و با استفاده از مک، روی اینستاگرام عکس آپلود کنید appeared first on مرجع خبری و فروشگاهی اپل.

مطلب بدون نیاز به گوشی و با استفاده از مک، روی اینستاگرام عکس آپلود کنید در سایت بزرگ بجنورد فان و سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.