بجنورد فان و سرگرمی اطلاعیه

بجنورد فان و سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

نحوه استفاده از کنترلر پلی استیشن ۴ بر روی کامپیوتر شخصی

نحوه استفاده از کنترلر پلی استیشن ۴ بر روی کامپیوتر شخصی

اگر شما هم از آن دست گیمرهایی هستید که دوست دارید بازی های مورد علاقه خود بر روی کامپیوتر را با دسته، آن هم دسته پلی استیشن ۴ تجربه کنید، خبر خوبی برایتان داریم. با این آموزشی که آماده شده از این به بعد می توانید دسته کنسول پلی استیشن ۴ خود را با استفاده از روشهایی همچون کابل USB، بلوتوث، و یا آداپتور بدون سیم سونی به کامپیوتر شخصی خود متصل کرده و از آن لذت ببرید. این روش دیگر روی بسیاری از بازی های روز جواب می دهد چرا که شبکه استیم اکنون به صورت رسمی از کنترلرهای دوال شاک ۴ متعلق به پلی استیشن ۴ را پشتیبانی می کند. اگر شما هم مایل به استفاده از این روشها جهت اتصال دسته کنسول پلی استیشن ۴ به کامپیوتر شخصی خود هستید ادامه این مقاله کوتاه آموزشی را از دست ندهید با ما همراه باشید.

نحوه استفاده از کنترلر پلی استیشن ۴ بر روی کامپیوتر شخصی

البته با اینکه این کنترلر به صورت رسمی روی کامپیوترهای شخصی پشتیبانی می شود. اما هنوز هم کنترلر ایکس باکس که از مدت ها پیش پشتیبانی آن آغاز شده، گزینه بهتری به شمار می رود. با این حال اگر در حال حاضر، فقط کنترلر پلی استیشن ۴ را در اختیار دارید، باید بدانید که این قابلیت یعنی اتصال کنترلر به کامپیوتر شخصی، به طور رسمی پشتیبانی می شود.

نحوه اتصال کنترلر پلی استیشن ۴ به کامپیوتر شخصی

شما می توانید کنترلر پلی استیشن خود را با همان کابل mini USB که همراه پلی استیشن عرضه شده به کامپیوتر شخصی خود متصل کنید. این روش بسیار سرراست و مستقیم بوده و نیاز به کار اضافه دیگری ندارد.

از طرف دیگر در صورتی که قصد داشته باشید کنترلر کنسول خود را به صورت بی سیم به کامپیوتر شخصی خود متصل کنید، کافیست آنرا در حالت Bluetooth pairing قرار دهید. البته دقت داشته باشید که اغلب افرادی که از این روش بی سیم استفاده کرده اند، گزارش مشکلاتی را بسته به تراشه بلوتوث و درایور آنرا داده اند. در نتیجه برای جلوگیری از بروز چنین اختلالاتی، پیشنهاد می کنیم یا از یک ارتباط با سیم استفاده کرده و یا نسبت به خرید یک آداپتور رسمی بی سیم اقدام کنید. در ادامه روش اتصال بی سیم با فناوری بلوتوث شرح داده شده است. پیش از هر کاری پیشنهاد می کنیم که اگر کنترلر شما روشن است، آنرا خاموش کنید. حال در ادامه می خواهیم کنترلر کنسول را در حالت Pairing قرار دهیم. ابتدا دکمه PlayStation و دکمه Share روی کنتلر خود را به صورت همزمان فشار داده و نگه دارید. با این کار نوار آبی رنگ روی کنترلر شروع به چشمک زدن خواهد کرد. این حالت در واقع مشخص می کند که کنترلر در حالت Bluetooth pairing قرار دارد.

نحوه استفاده از کنترلر پلی استیشن ۴ بر روی کامپیوتر شخصی

 

در پایان هم کنترلر را به مانند هر دستگاه بلوتوث دیگری با کامپیوتر خود متصل کرده و همسان سازی کنید. در ویندوز ۱۰ با وارد شدن به بخش Devices خواهید توانست، به بخش Bluetooth دسترسی داشته باشید. در این قسمت کنترلر دوال شاک ۴ در صورتی که در حالت Pairing قرار داشته باشید، به صورت یک کنترلر بی سیم نمایش داده خواهد شد. در ادامه شما می توانید آنرا انتخاب کرده و گزینه Pair آنرا زده تا با کامپیوتر شخصی خود آنرا Pair کنید.

نحوه استفاده از کنترلر پلی استیشن ۴ بر روی کامپیوتر شخصی

در ویندوز ۷ و ۸ نیز، طرز کار به همین صورت قابل انجام خواهد بود.

نحوه استفاده از کنترلر پلی استیشن ۴ بر روی کامپیوتر شخصی

این مقاله هم به پایان رسید در روزهای آتی نحوه شبیه سازی یک کنتلر Xbox با یک کنترلر PS4 را خدمت شما عزیزان شرح خواهیم داد. منتظر نظرات گرم شما عزیزان در هستیم.

 

 

 

The post نحوه استفاده از کنترلر پلی استیشن ۴ بر روی کامپیوتر شخصی appeared first on مرجع خبری و فروشگاهی اپل.

مطلب نحوه استفاده از کنترلر پلی استیشن ۴ بر روی کامپیوتر شخصی در سایت بزرگ بجنورد فان و سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.