بجنورد فان و سرگرمی اطلاعیه

بجنورد فان و سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

معرفی ۱۰ مورد از بهترین پیست های اسکی موجود در کشور اتریش(بخش دوم)

اگر به یاد داشته باشید چندی پیش مقاله ای به منظور معرفی ۱۰ مورد از بهترین پیست های اسکی گردشگری کشور اتریش را خدمت شما عزیزان معرفی کردیم. حال در ادامه همان مقاله و در بخش دوم این مقاله گردشگری می خواهیم به معرفی چند مورد دیگر از این پیست های اسکی بپردازیم پس اگر علاقه مند هستید ادامه این مطلب را از دست ندهید با ما همراه باشید.

۴-      Solden:

اگر از آن دست اسکی بازانی هستید که کیفیت و حجم برف یک منطقه و پیست اسکی برایتان با اهمیت است پیشنهاد ما پیست اسکی Solden بوده که از کیفیت و تراکم برف مناسبی برخوردار است.

معرفی ۱۰ مورد از بهترین پیست های اسکی موجود در کشور اتریش(بخش دوم)

در هر صورت اگر قصد سفر به اتریش و همچنین این پیست اسکی کردید، پیشنهاد می کنیم سفر خود را طوری تنظیم کنید که ابتدا وارد شهر Innsbruck شده، تا بتوانید با کمترین زمان ممکن، به این منطقه برف خیز دسترسی پیدا کنید. فاصله این شهر تا این پیست اسکی به طور میانگین با وسیله نقلیه، کمتر از نیم ساعت است.

بعد از اینکه به این منطقه دسترسی پیدا کردید، بلافاصله متوجه حجم برف و کیفیت مناسب شده که لذت و خاطره فوق العاده ای را برایتان به ارمغان می آورد. همچنین ناگفته نماند که دو رودخانه یخی نیز در دل این ناحیه جای گرفته که به منطقه اسکی متصل شده اند.

پیست اسکی Solden از آن دست پیست هایی است که به خاطر ارائه خدمات در ابتدا و انتهای فصول شناخته شده است. این پیست اسکی با تمام مزایا و خوبی هایی که دارد از یک عیب به نسبت آزاردهنده نیز برخوردار است. عیب این منطقه و به طبع، پیست اسکی این است که به سروصدای ها و ناهنجاری های صوتی، ممکن است تا حدی مخل آرامش شما شود.

به همین جهت،  قبل از اینکه تصمیم بگیرید این منطقه را برای تفریح مهیج اسکی انتخاب کنید، باید ببینید روحیه و مزاجتان با گروه های دسته جمعی‌ای که این منطقه را برای اسکی انتخاب می کنند و شلوغی و حجمه های صوتی به نسبت زیادی ایجاد می کنند سازگار هست یا خیر.

با تمامی این تفاسیر اگر تصمیم گرفتید به این کشور سفر کرده و همچنین این مکان را به عنوان پیست اسکی نهایی خود انتخاب کنید، برای محل اقامت و استراحت پیشنهاد می کنید سری به هتل ۴ ستاره و زیبای Erhart در این منقطه بزنید.

شاخصه های مهم این منطقه:

وسعت منطقه پناهگاه: ۱۳۸۰ متر

ارتفاع سراشیبیها: ۱۳۵۰ تا ۳۲۵۰ متر

تعداد بالابرها: ۳۳ بالابر

طول پیست: ۱۴۴ کیلومتر

برف سازی: ۶۷ درصد

قیمت بلیت شش روزه اسکی(برای استفاده از بالابر): ۲۵۳,۵۰ یورو

همچنین شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد این پیست، به وبسایت رسمی این منقطه به آدرس زیر مراجعه نمایید.

http://soelden.com/

۵-      Kitzbuhel:

مورد پنجمی که قصد معرفی آنرا داریم همانطور که از عنوان مشخص است پیست اسکی Kitzbuhel نام دارد. این پیست اسکی به دلیلی ساختار خاصی که دارد بیشتر به درد افرادی می خورد که به نوعی دوست دارند حس عاشقانه و عاطفی‌ای خود را با افراد دیگر همچون همسر و یا دیگر افراد به اشتراک بگذارند.

معرفی ۱۰ مورد از بهترین پیست های اسکی موجود در کشور اتریش(بخش دوم)

اکثر مردم این منطقه اذعان می کنند که این پیست اسکی در واقع، اولین نقطه ای است که ورزش اسکی در آن اختراع و مورد استفاده افراد قرار گرفته است.

اما اینکه چرا و از کجا  این تفکر شکل گرفته، ما هم مثل شما اطلاعات دقیقی نداریم. البته شاید این طرز تفکر به خاطر آن باشد که در این پیست مسابقات بین المللی مهم اسکی برگذار شده و یا شاید به خاطر این باشد که مسابقات اسکی از سال ۱۸۹۵ میلادی به بعد در این منطقه برگزار می شود.

جدای مورد گفته شده، خوب است بدانید این منطقه محدوده وسیعی از امکانات لوکس، رستوران ها، کافه ها و موارد بی شمار بسیاری از امکانات را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. همین موضوع باعث شده، مردم برای تعطیلات این منطقه را به عنوان مقصد خود برای تفریح و ورزش اسکی انتخاب کنند.

در هر صورت اگر روزی تصمیم گرفتید این کشور و مخصوصاً این پیست اسکی را برای مقصد نهایی خود انتخاب کنید، پیشنهاد می کنم هتل ۴ ستاره Schwarzer Adler را به هیچ وجه از دست ندهید. این هتل که پیشتر تحت عنوان مسافرخانه به مهمانان خود خدمات ارائه کرد، با بازسازی فوق العاده ای که طی سال های اخیر داشته، مردم این منطقه از آن به عنوان یکی از بهترین هتل ها و اقامتگاههای موجود در Kitzbühel یاد می کنند.

شاخصه های مهم این منطقه:

وسعت منطقه پناهگاه: ۷۶۰ متر

ارتفاع سراشیبیها: ۸۰۰ تا ۲۰۰۰ متر

تعداد بالابرها: ۵۱ بالابر

طول پیست: ۱۷۰ کیلومتر

برف سازی: مجهز به ۸۲۰ توربین برای تولید برف

قیمت بلیت شش روزه اسکی(برای استفاده از بالابر): ۲۴۱ یورو

همچنین شما عزیزان می توانید برای دسترسی به اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی این منطقه به آدرس زیر مراجعه نمایید.

http://kitzbuehel.com/

در پایان امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید همچنین منتظر ادامه این قسمت از معرفی پیست های کشور اتریش باشید.

The post معرفی ۱۰ مورد از بهترین پیست های اسکی موجود در کشور اتریش(بخش دوم) appeared first on مرجع خبری و فروشگاهی اپل.

مطلب معرفی ۱۰ مورد از بهترین پیست های اسکی موجود در کشور اتریش(بخش دوم) در سایت بزرگ بجنورد فان و سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.