بجنورد فان و سرگرمی اطلاعیه

بجنورد فان و سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

معرفی پورشه جدید ۲۰۰ هزار دلاری ۲۰۱۷ ۹۱۱ Turbo  و Turbo S cabriolet

معرفی پورشه جدید ۲۰۰ هزار دلاری ۲۰۱۷ ۹۱۱ Turbo  و Turbo S cabriolet

امروزه با توجه به رشد چشمگیر صنعت خودروسازی و وجود شرکت های ریز و درشتی که طی سال، خودروهای متعددی را روانه بازار می کنند، واقعاً پیدا کردن خودرویی که بتواند در زمان خودش علاقه مندان را به وجد آورد، انگشت شمار بوده و فقط باید منتظر ماند تا یکی از محصولات جدید، شاهکار از آب درآید.

معرفی پورشه جدید ۲۰۰ هزار دلاری ۲۰۱۷ ۹۱۱ Turbo  و Turbo S cabriolet معرفی پورشه جدید ۲۰۰ هزار دلاری ۲۰۱۷ ۹۱۱ Turbo  و Turbo S cabriolet
 

البته جای نگرانی خاصی حداقل فعلاً وجود ندارد چرا که در این مطلب قصد داریم به محصول جدید و منحصر به فرد شرکت آلمانی پورشه یعنی دو خودروی ۲۰۱۷ ۹۱۱ Turbo  و Turbo S cabriolet بپردازیم. پس اگر از علاقه مندان به خودروهای لوکس مخصوصاً خودروهای تولیدی شرکت آلمانی پورشه هستید ادامه این مطلب را از دست ندهید. با ما همراه باشید.

با توجه به اخبار و شواهد موجود انتظار می رود که علاقه مندان به خودروهای لوکس، بتوانند این مدل رسمی را در نمایشگاه بین المللی Auto Show که قرار است در شهر معروف دترویت برگزار شود، دیده و از نزدیک مورد بررسی و تجزیه تحلیل قرار دهند.

شاید بخواهید بدانید که خرید این خودروی جدید چقدر برایتان آب می خورد. خبرهای موجود حکایت از آن دارد که علاقه مندان به خودروهای لوکس می توانند این خودرو را با قیمتی حول و حوش ۲۰۰ هزار دلار به صورت رسمی خریداری نمایند. همین قیمت نشان می دهد که گویی علاقه مندان باید منتظر یک شاهکار از طرف این شرکت آلمانی باشند چرا که با چنین قیمتی می توان روی خرید خودروهای لوکس فراری ساخت کشور ایتالیا هم حساب باز کرد.

نکته جداگانه: در روزهای آتی مقالات متعددی در زمینه خودروهای معروف شرکتهای تولیدی مشهور، همچون شرکت آلمانی پورشه منتشر خواهیم کرد، پس منتظر بررسی گرانقیمت ترین و لوکس ترین خودروهای پورشه تولیدی چه از نظر کلی و چه از نظر رتبه بندی هایی که به صورت رسمی انجام شده، باشید.

نظرتان در مورد خرید یک خودروی ۲۵۰ هزار دلاری از جنس پورشه چیست؟

جالب است بدانید که نسخه کابریولت از این خودرو مجهز به یک موتور Twin-turbo شش سلیندری و ۳.۸ لیتری بوده که در مجموع قدرت حداکثر ۵۸۰ اسب بخار را برای این خودرو رقم زده است.

حداکثر سرعت این خودروی فوق العاده به ۲۰۵ مایل بر ساعت رسیده و همچنین با تست های وبررسی های انجام گرفته، سرعت شتاب آن در مقیاس ۰ تا ۶۰ کیلومتر، زمان ۲.۸ ثانیه را ثبت کرده است. همین مشخصات کافی بدانیم که این بار نیز به مانند سالهای گذشته، شرکت آلمانی پورشه با دستی پر پا به عرصه رقابت گذاشته است.

با توجه به بررسی های انجام شده، ما شاهد چندین تغییر فنی و ظاهری در بخش های مختلف این خودرو بوده ایم. البته برخی از این تغییرات نیز از مدل ۹۱۸ Spyder الهام گرفته شده  که همین نشان می دهد در سطح جدید و مناسبی از یک طراحی ایده آل در این خودروی جدید شاهد خواهیم بود.

تا به اکنون ما تنها این خودرو را در رنگ زرد دیده ایم که البته به خوبی با طراحی و کالبد این خودرو همخوانی داشته و به دل می نشیند.

حال اجازه دهید تا نگاهی دقیقتر به خودروی کابریولت ۲۰۰ هزاردلاری ۲۰۱۷ ۹۱۱ Turbo  S داشته باشیم. با ما همراه باشید.

 

 

جالب است بدانید فضای داخلی خودرو نسبت به سایر خودروهای قبلی این شرکت از یک سری تغییرات و ارتقاعات فنی برخوردار بوده است. البته به طور کلی سازندگان این خودرو همان الگوی کلی در زمینه طراحی که ما از پورشه انتظار داریم و در واقع به همین خاطر عاشقش هستیم را حفظ کرده اند.

با توجه به طراحی خاص و ظرافتی که سازندگان آلمانی در جای جای این خودرو به خرج داده اند، وقتی داخل این خودرو رفته و در جای مخصوص یعنی پشت فرمان قرار می گیرید، به صورت واقعی احساس خواهید کرد که این خودرو مسلماً ارزش ۲۰۰ هزار دلار پرداختی را داشته است.

خیلی از طرفداران و البته می توانم بگویم صددرصد طرفداران این شرکت آلمانی برای دیدن و تجربه واقعی این خودرو تا سال ۲۰۱۷ لحظه شماری کرده و لحظات سخت و البته شیرینی را برای تجربه این شاهکار تحمل کرده و می چشند.

خب این مطلب هم با معرفی و شرحی مختصر از این دو خودرو یعنی Porsche 2017 911 Turbo و نسخه Turbo S Cabriolet نیز به پایان یافت. منتظر تست عملکرد واقعی این خودرو به صورت انحصاری بوده تا بتوانید از نمایی نزدیک و قابل ملموس با این خودروی فوق العاده آشنا شوید. منتظر مطالب و مقالات آتی ما باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The post معرفی پورشه جدید ۲۰۰ هزار دلاری ۲۰۱۷ ۹۱۱ Turbo و Turbo S cabriolet appeared first on مرجع خبری و فروشگاهی اپل.

مطلب معرفی پورشه جدید ۲۰۰ هزار دلاری ۲۰۱۷ ۹۱۱ Turbo و Turbo S cabriolet در سایت بزرگ بجنورد فان و سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.