بجنورد فان و سرگرمی اطلاعیه

بجنورد فان و سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

نسخه جیلبریک iOS 10.2 با قابلیت پشتیبانی از آیپد ایر۲ و آیپد مینی ۴ منتشر شد

نسخه جیلبریک iOS 10.2 با قابلیت پشتیبانی از آیپد ایر۲ و آیپد مینی ۴ منتشر شد

در خبری که امروز شاهد بودیم پی بردیم که آقای لوکا تودسکو، هکر معروف به تازگی نسخه ای جدید از جیلبریک yalu تحت iOS 10.2 را منتشر کرده که در این نسخه قابلیت پشتیبانی از آیپدایر۲ و آیپد مینی۴ به آن اضافه شده است.

حال دیگر این جیلبریک از تمامی دستگاه های ۶۴ بیتی iOS به جزء آیفون ۷ پشتیبانی می کند. اما همانطور که پیشتر طی اخبار مختلف خدمت شما گفته شد، ممکن است این جیلبریک به هیچ وجه آیفون ۷ را تحت حمایت خود قرار ندهد. در هر صورت اگر شما هم یکی از دارندگان جدیدترین آیفون اپل، یعنی آیفون ۷ هستید، پیشنهاد می کنیم اخبار سایت را با دقت و به طور مرتب دنبال کرده تا احیاناً اگر خبری از پشتیبانی آیفون ۷ توسط این جیلبریک به بیرون درز پیدا کرد، اطلاع پیدا کنید.

همانطور که احتمالاً می دانید شرکت اپل دیروز از Signing کردن iOS 10.2 به طور رسمی خودداری کرد. این بدان معناست که شما از این به بعد قادر به ارتقاء، دانگرید، و یا بازیابی به فیرمویر با استفاده از آیتونز نخواهید بود. البته اگر شما پیش از این iOS 10.2 SHSH blobs را ذخیره کرده باشید، ممکن است بتوانید دستگاه خود را دانگرید کنید. به طور کلی پیشنهاد می کنیم اخبار سایت را دنبال کرده تا از جدیدترین و دقیقترین اخبار شرایط جیلبریک آگاهی یابید.

برای راحتی کار شما کاربران عزیز هم لینک دانلود مستقیم آخرین جیلبریک را نیز در ادامه آورده ایم که می توانید نسبت به دانلود آن روی سیستم خود اقدام کنید:

http://www.iclarified.com/files/yalu/yalu102_beta7.ipa

در پایان اگر شما هم از آن دست از علاقه مندان به جیلبریک بودید که موفق به آزمایش و تست آنها شده اید پیشنهاد می کنیم تجربیات عینی خود را با ما و سایر کاربران در بخش نظرات در میان بگذارید.

The post نسخه جیلبریک iOS 10.2 با قابلیت پشتیبانی از آیپد ایر۲ و آیپد مینی ۴ منتشر شد appeared first on مرجع خبری و فروشگاهی اپل.

مطلب نسخه جیلبریک iOS 10.2 با قابلیت پشتیبانی از آیپد ایر۲ و آیپد مینی ۴ منتشر شد در سایت بزرگ بجنورد فان و سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.