بجنورد فان و سرگرمی اطلاعیه

بجنورد فان و سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

آی‌فون مانند سابق طرفدار ندارد. اپل تولید آن را کاهش می دهد

فروش کم، اپل را مجبور به کاهش تولید آی‌فون کرد

سال ۲۰۱۶ زمان سختی برای شرکت اپل و طرفداران آن بود. سود به دست آمده از طریق فروش آن برای اولین بار کاهش پیدا کرد. شاید اپل را بتوان تنها شرکت بزرگ تکنولوژی دانست که آرزو می‌کند سال ۲۰۱۶ یک خواب باشد تا واقعیت. اتفاقاتی این چنین باعث شد تا اپل میزان تولید آی‌فون را  به میزان ۱۰ درصد کاهش دهد. این تصمیم در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ اجرایی می‌شود.

آی‌فون مانند سابق طرفدار ندارد. اپل تولید آن را کاهش می دهد

گزارش‌ها حکایت از بالا بودن میزان محبوبیت آیفون ۷ پلاس دارند اما به دلیل کمبود حسگر دوربین، اپل قادر به پاسخگویی کامل نیاز بازار نیست. این مدل آیفون که نسبت به دیگر مدل‌ها، ابعاد بزرگتری دارد، از دو دوربین در پشت بهره گرفته است. اپل از ارائه‌ی نظر در مورد این گزارش‌ها خودداری کرده است. این اتفاق به طرفداران اپل ثابت می‌کند که شرکتی پیشرو و بزرگ مانند اپل هم در ارائه‌ی ویژگی‌های جدید و نوآوری، می‌تواند با دردسرهای مختلف برخورد داشته باشد و اگر چنین اتفاقی نمی‌افتاد، کاربران بیشتری، موبایل خود را به آخرین نسخه‌ی آی‌فون ارتقاء می‌دادند.

منتشر شدن اخباری این چنین نا امید کننده باعث شد در آخرین روز سال میلادی یعنی جمعه‌ی گذشته، سهام اپل ۱ درصد افت داشته باشد. باید منتظر بمانیم تا در ماه آینده، اپل گزارش فروش جدیدش را منتشر کند و مشخص شود که آیا تعطیلات سال نو میلادی در تغییر و افزایش فروش آی‌فون و درآمد این شرکت موثر بوده است یا خیر.

The post آی‌فون مانند سابق طرفدار ندارد. اپل تولید آن را کاهش می دهد appeared first on مرجع خبری و فروشگاهی اپل.

مطلب آی‌فون مانند سابق طرفدار ندارد. اپل تولید آن را کاهش می دهد در سایت بزرگ بجنورد فان و سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.