بجنورد فان و سرگرمی اطلاعیه

بجنورد فان و سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

رادیو فیس‌بوک : قابلیت پخش زنده صدا به فیس‌بوک افزوده خواهد شد

رادیو فیس‌بوک: قابلیت پخش زنده صدا به فیس‌بوک افزوده خواهد شد

این روزها شبکه‌های اجتماعی در حال روی آوردن به مالتی مدیا مخصوصا به صورت پخش زنده اند. این بار فیس‌بوک پخش زنده‌ی صدا را در دستور کار قرار داده است. شبکه‌های اجتماعی در حال انجام سرمایه‌گذاری‌های عظیمی در زمینه‌ی پخش زنده محتوی مالتی مدیا هستند. فیس‌بوک هم با ایجاد یک تب اختصاصی جدید در قسمت پایینی اپلیکیشن خود، می‌خواهد توجه بیشتری به این مورد داشته باشد.

رادیو فیس‌بوک : قابلیت پخش زنده صدا به فیس‌بوک افزوده خواهد شد

برای تست و اجرای این سرویس، فیس‌ بوک با بعضی از بزرگترین مجریان صنعت صدا مثل بی‌بی‌سی همکاری کرده است. پس از تست موفقیت آمیز و کسب تجربه‌ی کافی این قابلیت را در اختیار دیگر ناشران صدا و عموم مردم قرار خواهد داد. در مورد زمان دقیق ارائه‌ی عمومی این قابلیت هنوز تاریخی اعلام نشده است اما به احتمال زیاد سال آینده شاهد اجرای عمومی آن خواهیم بود.

رادیوی فیس‌بوک جدیدترین تلاش این شرکت در زمینه‌ی گسترش رسانه‌های زنده در شبکه‌ی اجتماعی فیس‌ بوک است، این اقدام در جهت جذب مخاطب بیشتر و ایجاد عاملی برای گذراندن وقت بیشتر در فیس‌بوک برای ۱.۸ میلیارد کاربر فعلی آن است.

رادیو فیس‌بوک : قابلیت پخش زنده صدا به فیس‌بوک افزوده خواهد شد

این اقدام برای ارائه‌ی محتوی زنده به صورت صوتی و بدون هیچ گونه ویدئویی، مسیری جدید است، توضیح آن‌ها در این زمینه مزایای این نوع محتوا برای افرادی است که به پهنای باند بالا دسترسی ندارد و نمی‌توانند محتوای ویدئویی زنده را به خوبی دنبال کنند. همچنین افراد زیادی وجود دارد که از انجام کارهای روزمره‌شان همزمان با گوش دادن به اصواتی مثل رادیو لذت می‌برند.

باید منتظر ماند و دید که چطور پخش زنده‌ی صدا ، پلی جدید بین ناشران و شنوندگان ایجاد می‌کند، این اقدام می‌تواند یک ارتباط دو سویه بین کاربران از طریق بخش نظرات و ناشران از طریق صوت و پاسخ  متنی به نظرات ایجاد کند. اشتراک با دوستان و اثر گذاری بیشتر محتوی می‌تواند ناشران صوتی را بیش از گذشته تشویق به ادامه‌ی کار کند.

The post رادیو فیس‌بوک : قابلیت پخش زنده صدا به فیس‌بوک افزوده خواهد شد appeared first on مرجع خبری و فروشگاهی اپل.

مطلب رادیو فیس‌بوک : قابلیت پخش زنده صدا به فیس‌بوک افزوده خواهد شد در سایت بزرگ بجنورد فان و سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.