بجنورد فان و سرگرمی اطلاعیه

بجنورد فان و سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

حراج پرده بکارت دختر جوان در اینترنت 18+

حراج پرده بکارت دختر جوان

طی چند سال اخیر اقدامات نامناسب و خودفورشی در اینترنت رواج پیدا کرده است و بسیاری از دختران به بهانه های مختلف اقدام به خود فروشی به این روش کرده اند، در تازه ترین اخبار در این خصوص یک دختر ۱۸ ساله روسی که نامش فاش نشده است در اقدامی عجیب پرده بکارت خود را در یک سایت اینترنتی به حراج گذاشته و آن را به مبلغ حدود ۲۸ هزار دلار فروخته است .

در متن قرارداد وی آمده است که بعد از پرداخت مبلغ به صورت نقدی توسط شخص خریدار وی شب را در هتلی که به همین منظور رزرو شده است در کنار شخص خریدار خواهد بود. علیرغم انتقادات شدید از فروش پرده بکارت پلیس این کشور میگوید تا زمانی که عمل خلاف قانون رخ نداده است نمیتواند در این امر دخالتی داشته باشد .

این دختر در توجیه کارش میگوید : شدیدا به پول احتیاج دارم بنابراین اقدام به فروش پرده بکارت با ارزش ترین چیزی که دارم کرده ام و این کاری طبیعی است که هرکس مشکل مالی دارد انجام میدهد .

وی مبلغ ۳۱۰۰ دلار به عنوان مبلغ پایه در نظر گرفته بود و این حراجی در مدت یک روز به پایان رسید . اگرچه این مسئله بسیار شرم آور و غیر طبیعی است اما پلیس اصرار دارد که هیچ جنایتی رخ نداده و این کار خلاف قوانین نیست!!!

پرده بکارت دختر زدن پرده بکارت دختر جوان ایرانی ترمیم رایگان پرده بکارت آزمایش پرده بکارت دختر بدون نیاز به دکتر مدل پرده بکارت دختر خونریزی پرده بکارت پاره شدن پرده بکارت عکس پرده بکارت دختر ایرانی فیلم زدن پرده بکارت دختر خوشگل ایرانی پرده بکارت ۱۸+

نوشته حراج پرده بکارت دختر جوان در اینترنت ۱۸+ اولین بار در مشهد دانلود پدیدار شد.

مطلب حراج پرده بکارت دختر جوان در اینترنت ۱۸+ در سایت بزرگ بجنورد فان و سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.