بجنورد فان و سرگرمی اطلاعیه

بجنورد فان و سرگرمی

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

بدن برهنه دختران و درامد زایی از آن

بدن برهنه دختران و درامد زایی از آن

غذا خوردن روی بدن برهنه دختران برای جلب مشتری و درآمدزایی، رستورانی در شهر ونکوور کانادا برای جلب مشتری و درآمدزایی بیشتر ، غذایی را تحت عنوان سوشی برهنه به منوی خود اضافه کرده است .

سوشی یک غذای سنتی ژاپنی است که در آن برنج پخته با طعم سرکه ، خوراکی‌های دریایی خام ، سبزیجات و تخم مرغ وجود دارد و به صورت سرد تناول می‌شود . نامگذاری فوق به این علت است که رستوران یادشده در اقدامی خلاف شؤونات اخلاقی و فرهنگی ، از دختران برهنه برای سرو این غذای سنتی ژاپنی استفاده می‌کند .

بخورید اما به بدن دختران دست نزنید، اینها دختران بخت‌برگشته ای هستند که در ازای دریافت حقوق ، ساعت‌ها بی‌حرکت در نقش سینی که روی آن سوشی قرار گرفته دراز می‌کشند تا مشتریان رستوران شکمشان را سیر کنند !

بدن برهنه دختران و درامد زایی از آن

به‌نوشته لس‌انجلس‌تایمز ( LosAngelesTimes) ، یک سازمان حمایت از حقوق زنان و دختران در امریکا با انتقاد از « سوشی برهنه » اعلام کرده است که این نوع پذیرایی در یک مکان عمومی ، بهره‌برداری جنسی از زنان را نه تنها مجاز ، بلکه امری قابل ستایش جلوه می‌دهد .

اما صاحبان فرصت‌ طلب رستوران کانادایی که این نوع غذا خوردن را به رسومات سامورایی نسبت می دهند ، با وضع مقررات مضحکی مدعی شده‌اند کارشان مصداق بهره‌کشی جنسی از دختران نیست . آن‌ها می‌گویند مشتریان ما اجازه دست زدن به مدل‌‌ها را ندارند و فقط می‌توانند با استفاده از چوب غذاخوری ژاپنی ، سوشی‌ها را از روی بدن مدل‌ها بردارند .

همچنین مشتری‌ها اجازه ندارند با مدل‌ها که در نقش سینی روی میز قرار گرفته‌اندحتی حرف بزنند ! گفتنی است دولت کانادا که تماشاگر این رفتار غیرانسانی و شنیع در خاک خود می‌باشد ، هرساله با ادعای نقض حقوق بشر و حقوق زنان در ایران ، بانی تصویب بیانیه‌ای علیه جمهوری اسلامی در سازمان ملل متحد است .

بدن برهنه دختران بدن لخت دختران بدن ناز دختران بدن سفید دختران کس و کون دختران برهنه کس و کون لخت دختران بدن برهنه زنان بدن دختران و زنان پورن سکسی پورن

 

نوشته بدن برهنه دختران و درامد زایی از آن اولین بار در مشهد دانلود پدیدار شد.

مطلب بدن برهنه دختران و درامد زایی از آن در سایت بزرگ بجنورد فان و سرگرمی

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.